Yhteystiedot

Kurko-Koponen Oy

Myynti ja tilaukset

puh. 02 9170 1400

Niiltä osin kun tarjouksella tai vuokrasopimuksella ei ole muuta sovittu, noudatamme Infra ry:n ajoneuvonostureiden vuokrauksen yleisiä sopimusehtoja 2009. Katso PDF.  Käsittelykulu 5 €. Normaalityöaika klo 7:00 -15:30 arkisin. Kuljettajan ylityö: 50% tunnit 25 € ja 100% tunnit 50 €.

Etelä-Suomi

 

Kytkinkatu 7, 04220 KERAVA
puh. (+358) 44 799 2166

Helsinki, Vantaa ja Espoo

Nosturiautot

Seppo Pudas

Myynti / Tilaukset
puh. (+358)044 799 2166
seppo.pudas@kurkokoponen.fi

Ville Koivisto

Myynti
puh. (+358)044 799 2134
ville.koivisto@kurkokoponen.fi
 

Itä-Suomi

Myynti ja tilaukset

puh. 040 4890 313

Kuopio

Lukkokuja 4, 70420 KUOPIO
puh. (+358) 17 362 1000

Joona Suomalainen

Myynti / Tilaukset
puh. (+358) 40 489 0313
joona.suomalainen@kurkokoponen.fi

 

Lappeenranta

Myllymäenkatu 10, 53550 LAPPEENRANTA

Hannu Sedig

Myynti / tilaukset
puh. (+358) 44 799 2103
hannu.sedig@kurkokoponen.fi

 

Keski-Suomi

Jyväskylä

Heinämäentie 12, 40250 JYVÄSKYLÄ

Mikko Hintikka

Myyntijohtaja, Projektit
puh. (+358) 40 079 9220
mikko.hintikka@kurkokoponen.fi

Jussi Tammenoja

Myynti /tilaukset
puh. (+358) 44 799 2102
jussi.tammenoja@kurkokoponen.fi

 

Oulu

Piikuja 2, 90620 OULU

Janne Taskila

puh. (+358) 040 665 2838

janne.taskila@oulunnostopalvelu.fi

 

 

Länsi-Suomi

Turku

Turun Nostopalvelu Oy 

Länsi-Avantintie 5  20660 Lieto                                                                                                                                            Näytä suurempi kartta

www.turunnostopalvelu.fi

Myynti / Tilaukset puh. 020 710 1530

Teemu Teerimäki puh. +358(0)400 152346

Tampere

Joentaustankatu 19, 33330 TAMPERE

Rami Koskela

Aluejohtaja, Myynti/tilaukset
puh. (+358) 44 799 2199
rami.koskela@kurkokoponen.fi

Veli-Matti Kivinen

Myynti
puh. (+358) 440 671 827
veli-matti.kivinen@kurkokoponen.fi

Pääkonttori

Teollisuuskatu 7 , 78870 VARKAUS
puh. (017) 362 1000

Juha Koponen

Pääjohtaja
puh. (+358) 400 671 827
juha.koponen@kurkokoponen.fi

Kari Paarnio

Toimitusjohtaja

puh. (+358) 44 558 0551
kari.paarnio@kurkokoponen.fi

Jaana Hartikainen

hallinto / laskutus
puh. (+358) 44 558 0552
toimisto@kurkokoponen.fi
 

Laskutus

Verkkolaskut

Kurko-Koponen Oy
y-tunnus: 2033607-0
OVT: 003720336070

Verkkolasku-operaattorimme on Maventa. Jos Teillä on välittäjäoperaattorina jokin pankkin, silloin verkkolasku-operattorimme on DABAFIHH

Jos yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, otamme laskunne vastaan sähköpostilla tai paperilaskuina.

Kaikilla yhtiöillä:
Teollisuuskatu 7, 78870 VARKAUS

tai sähköpostitse:
toimisto@kurkokoponen.fi