Yhteystiedot

Kurko-Koponen Oy

Myynti ja tilaukset

puh. 02 9170 1400

Etelä-Suomi

 

Hakamäenkuja 1-9, 01510 VANTAA
puh. (+358) 44 799 2166

Helsinki, Vantaa ja Espoo

Nosturiautot

Seppo Pudas
Myynti / Tilaukset
puh. (+358) 44 799 2166
seppo.pudas@kurkokoponen.fi

Itä-Suomi

Myynti ja tilaukset

puh. 040 4890 313

Kuopio

Lukkokuja 4, 70420 KUOPIO
puh. (+358) 17 362 1000

Vesa Vartiainen

Tilaukset / Kuopio
puh. (+358) 40 489 0313
vesa.vartiainen@kurkokoponen.fi

 

Keski-Suomi

Myynti ja tilaukset

puh. 044 799 2102

Jyväskylä

Heinämäentie 12, 40250 JYVÄSKYLÄ

Oskari Tenhunen

Myynti /tilaukset
puh. (+358) 44 799 2102
oskari.tenhunen@kurkokoponen.fi

Länsi-Suomi

Myynti ja tilaukset

puh. 044 799 2199

Tampere

Joentaustankatu 19, 33330 TAMPERE

Rami Koskela

Myynti /tilaukset
puh. (+358) 44 799 2199
rami.koskela@kurkokoponen.fi

Pääkonttori

Kuvansintie 3, 78850 VARKAUS
puh. (017) 362 1000

Juha Koponen

Pääjohtaja
puh. (+358) 400 671 827
juha.koponen@kurkokoponen.fi

Kari Paarnio

Toimitusjohtaja

puh. (+358) 44 558 0551
kari.paarnio@kurkokoponen.fi

Jaana Hartikainen

hallinto / laskutus
puh. (+358) 44 558 0552
toimisto@kurkokoponen.fi
 

Laskutus

Verkkolaskut

Kurko-Koponen Oy
y-tunnus: 2033607-0
OVT: 003720336070

Verkkolasku-operaattorimme on Maventa. Jos Teillä on välittäjäoperaattorina jokin pankkin, silloin verkkolasku-operattorimme on DABAFIHH

Jos yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, otamme laskunne vastaan sähköpostilla tai paperilaskuina.

Kaikilla yhtiöillä:
Kuvansintie 3, 78850 VARKAUS

tai sähköpostitse:
toimisto@kurkokoponen.fi